KS MAS Královéhradecký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Královéhradeckého kraje

Přihlásit se

Výhra může být sladká nebo pomůže nastartovat zdravý životní styl

Rubriky:Aktuality, Ostatní
unnamed

V  rámci kampaně Regiony sobě Krajská sít Místní akčních skupin KHK ve spolupráci s Královéhradeckým krajem přichystala Facebookovou soutěž. Cílem soutěže je nalákat turisty do Královéhradeckého kraje na místní dobroty, lokální potraviny a zážitky. 15 MASek připravilo 15 dárkových balení/voucherů, které vítěze soutěže jistě potěší.

Výherce druhé kola Fb soutěže:

Katka Vondrusová doporučuje pořádný pecen chleba z pekárny Měník s vynikající NIVA Dolní Přím.
Markéta Stará zve všechny zájemce do Krkonoš, konkrétně do Malé Úpy. Zde se nachází Pivovar Trautenberk, tvořivá dílna Nadechni se nebo Ekocentrum DOTEK.
Anna Polcarová kromě nivy z NIVA Dolní Přím (musí být opravdu vynikající, když ji tipovalo hned několik z vás), doporučila také Miletínské modlitbičky, hořické trubičky, dubenecký perník a pivo ze Mžan.
Michal Čípel zve všechny k ochutnávce krkonošské medoviny či piva, případně by zvolil jakýkoliv zlatavý mok z malých horských pivovarů. Kdo by měl chuť na něco jiného, tak produkty z rakytníku, které vyrábějí ve Rakytník Cvrček v Lhotě pod Libčany, určitě nezklamou.
Tomáš Merta pak doporučuje Dobrý steak z Naše hospodářství.
Všem výhercům gratulujeme.

 

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.