KS MAS Královéhradecký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Královéhradeckého kraje

Přihlásit se

Soutěž o dárkové balení regionálních produktů Královéhradeckého kraje

Rubriky:Aktuality
Soutěž o regionální produkty

Hradecký Festival regionálních produktů doplnila atraktivní Facebooková soutěž

 

V Hradci Králové je možná zaděláno na novou tradici. Šimkovy sady hostily v sobotu 31. července premiérový Festival regionálních produktů Královéhradeckého kraje. Pořádal ho Královéhradecký kraj ve spolupráci s Krajským sdružením Národní sítě místních akčních skupin České republiky.

Účast na festivalu byla bezplatná pro regionální producenty a subjekty zapojené v kampani na podporu lokální ekonomiky Regiony sobě. Akci provázela atraktivní facebooková soutěž. Zájemci soutěžili o dárková balení či vouchery v hodnotě 2 000,-Kč od místních producentů. Ceny připravily a poskytly místní akční skupiny (MAS) z území Královéhradeckého kraje. Soutěžící svými příspěvky na Facebooku Královéhradeckého kraje inspirovali regionálními dobrotami, zážitky a místy z Královéhradeckého kraje - https://www.facebook.com/1125376334147084/posts/6366295933388405/

 

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.