KS MAS Královéhradecký kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Královéhradeckého kraje

Přihlásit se

Zasedání Krajského sdružení MAS navštívilo tentokrát Maršov u Úpice

Rubriky:Aktuality

Nový sál, který rekonstruovala obec Maršov u Úpice s pomocí finančních prostředků z dotačního programu LEADER, hostil ve čtvrtek 5. února 2015 zasedání Krajského sdružení Místních akčních skupin (KS MAS) Královéhradeckého kraje. Na setkání se sjelo třináct celkem ze čtrnácti členů KS a vysoká účast pomohla k hladkému průběhu voleb, které bylo v rámci setkání nutné uskutečnit. Jednalo se o volby do výboru KS, do Výboru Národní sítě MAS ČR, z.s. a také do pracovních skupin při Národní síti.

Veškeré hlasování probíhalo pod dozorem zástupce aktuální Výboru NS z jiného kraje a do vedení MAS v kraji byly nakonec zvoleny MAS NAD ORLICÍ (zastoupená Petrem Kulíškem) a MAS Hradecký venkov o.p.s. (zastoupená Janou Kuthanovou). Dalšími projednávanými body byla koordinace krajského Projektu spolupráce s názvem „Uplatňování principů LEADER v KHK“, aktivity ohledně možného konání LEADERfestu 2015 v Královéhradeckém kraji nebo výměna zkušeností a dobré praxe v jednotlivých MAS. Kompletní fotogalerie bude dostupná na webu www.kjh.cz.

0009 0010

Kateřina Valdová, 9.2.2015

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.